loading
0850 333 0 848
Uçak Bileti Rezervasyonu
 • Özbekistan Hava Yolları Uçak Bileti sorgulamak ve Özbekistan Hava yolları Hakkında Bilgi sahibi olmak için Yukarıdaki Uçuş arama Formunu doldurabilir veya 0850 333 0 848 nolu telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.    [gall..

Özbekistan Hava yolları ile Taşkent’ e direk olarak uçuşlarımızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca özbekistan’a uçuşları olan diğer hava yollarından da uçuş tekliflerimizi alabilirsiniz. Özbekistan Hava yolları  (Uzbekistan Airways) özel fiyatları ve uçuşları için bizimle irtibata geçebelirsiniz. 0850 333 0 848

Bizden Öğrenebileceğiniz veya satın alabileceğiniz işlemler 

 • Özbekistan Hava yolları  Taşkent Uçak Bileti
 • Özbekistan havayolları Bilet Satışı 
 • Özbekistan havayolları ucuz uçak bileti
 • Özbekistan havayolları Uçak seferleri
 • Özbekistan havayolları Uçak saatleri 
 • Özbekistan havayolları Uçuşları
 • Özbekistan havayolları iletişim 
 • Özbekistan havayolları istanbul 

 

Özbеkiѕtan, resmi аdıylа Özbеkіstаn Cumhurіyetі (Özbеkçе: O‘zbekiѕton Resрublіkasі), Orta Aѕya’da, Sоvyet Sosуalist Cumhuriуеtlеr Birliği’nden bağımsızlığını kazanmış Türk lehçelerіnden Özbekçe kоnuşаn bir devlet. Özbekiѕtan, (Azerbayсan, Kazakiѕtan, Kuzeу Kıbrıs Türk Cumhurіуetі, Kırgızіstаn, Türkiуe, vе Türkmеnistаn ilе birlikte) günümüzdekі уedi bağımsız Türk devletlerіnden biri оlup TÜRKSOY’un üуеsidir. Denіze kıyısı оlmаyаn ülkеnin kоmşulаrı kuzeyde vе bаtıdа Kаzаkіstаn, doğuda Kırgızіstаn vе Tасikistаn ile güneуde Afgаniѕtаn ve Türkmenіѕtаn’dır.

Özbekіѕtаn ekonomіѕі, рamuk, аltın, uranyum ve doğal gaz dаhil olmak üzеrе ağırlıklı olаrаk meta üretimine dayanır. Pіyasa еkonomisinе geçmeуi hedefledіğіnі ilаn etmesine rağmen, ülkеdе уabancı kaуnaklı уatırımı саydırаn sert ekonomіk kоntrоller bir şekilde devam etmektedіr. Pіуaѕa ekоnоmisine tedriсi, ѕıkı kontrollü geçiş рolitikası yinе de 1995 sоnrası ekonomik іyіlеşmеdе olumlu sonuçlar üretti. Özbеkiѕtan’ın insаn hakları vе bіreуѕel özgürlüklеr konusunda iç pоlitikаlаrı bazı uluѕlаrаrаѕı kuruluşlar tаrаfındаn аğır bir biçimdе eleştіrіlmektedіr


<

>
 • Hakkımızda
  Hakkımızda Hava Yolu Seferleri Dünya genelinde insanların büyük bir kısmı seyahat, eğitim, iş veya turistik gezi amaçlı olarak hava yolu seferlerini tercih etmektedir. Kara yolu ve deniz yolu taşımacılığına göre daha güvenli olan uçak yolculuğu her geçen gün artan yolcu sayısı ile en fazla talep edilen taşımacılık türü arasında ilk sırayı almaktadır. Sizlerde hava yolculuğunu tercih ederek güvenli, kaliteli, rahat ve konforlu bir taşımacılık istiyor iseniz yapmanız gereken çok basittir. Rekabet ortamının çok fazla olduğu sektörlerden biri olan bu yolculuk türü ile ilgili uçak biletlerinin fiyatları da son derece çok uygun rakamlara satılmaktadır. Sizlerde bu ürünleri kullanmak ve rahat bir yolculuk yapmak isterseniz yapmanız gereken çok basit, hemen size en uygun seferi gerçekleştiren bir firmayı bulmanızdır. Hava yolu seferlerinden artan rekabet ortamından dolayı uçak biletleri eskiye nazaran çok uygun fiyatlara satılmaktadır. Bununda en büyük sebebi, insanların tercih ettiği hava yolu taşımacılığına her geçen gün yeni firmaların girmesidir. Yeni katılan bu firmalar arasında bulunan Özbekistan Hava Yolları her geçen gün artan yolcu sayısı, gerçekleştirmiş olduğu uçak seferleri ve son derece güvenilir taşımacılığı ile bu alanda yeni olmasına karşılık son derece kaliteli hizmetler sunmaktadır. Sizlerde son derece güvenilir, kaliteli, rahat ve huzurlu bir yolculuk geçirmek isterseniz mutlaka Özbekistan Hava Yollarını tercih etmelisiniz.

  Özbekistan Hava Yolları ve Seferleri

  Henüz yeni bir firma olan Özbekistan Hava Yolları gerçekleştirmiş olduğu seferleri, verdiği hizmet ve yolcularının güvenli uçuş gerçekleştirmesi için son derece başarılı bir şekilde çalışan firmadır. Özbekistan Hava Yolları dünyanın birçok ülkesine gerçekleştirmiş olduğu seferleri ve yolcularına vermiş olduğu internet üzeri haberleri ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle www.özbekistanhavayollari.gen.tr internet sitesi üzerinden verilen hizmetlere bakıldığı zaman firmanın tanıtımı, yapmış olduğu seferleri, iletişim bilgileri, seferlerin gerçekleştirildiği ülkeler hakkında bilgi ve daha birçok hizmeti bu site üzerinden vermektedir. Özbekistan Hava Yollarının oluşturduğu bu sanal platform ile hava yolu taşımacılığını seçecek olan kişilerin doğrudan bilgisayar üzerinden uçak bileti satın alma imkanını sunmaktadır. Sizlerde bu imkandan faydalanmak isterseniz yapmanız gereken çok basit, ilk olarak Özbekistan Hava Yollarının sanal platformuna girerek dilediğiniz uçuş için rezervasyon yapmanız ve akabinde Özbekistan Uçak Biletibilgisayar üzerinden satın almanızdır. Özbekistan Hava Yolları gerçekleştirmiş olduğu seferler nazarıyla Özbekistan'ın başkentinden ilk olarak ülkemiz toprakları olan şehirlerimize doğrudan uçuşlar gerçekleştirmektedir. Ülkemize yapılan seferler ile ilgili olarak diplomasi ve politika nazarıyla başkent Ankara'ya, ticaret ve turistik amaçlı olarak İzmir, İstanbul hem Atatürk hem de Sabiha Gökçen Hava Limanlarına doğrudan seferler düzenlenmektedir. Sadece turistik amaçlı olarak ise Bodrum'a doğrudan uçuşları bulunmaktadır. Özbekistan Hava Yolları bu seferlerini gerçekleştirirken dünyanın en iyi hava yolu şirketleri ile de çalışmaktadır. Türk Hava Yolları, Atlasjet, SunExpress, Anadolujet, Pegasus, Onurair ve Borajet gibi firmalar ile çalışmaktadır. Özellikle Türk Hava Yolları ve diğer Türk firmalarının hava yolu taşımacılığında ne kadar başarılı olduğunu bilmekteyiz. Son derece güvenli ve rahat bir yolculuk sağlayan bu firmalar için herkesin büyük ilgisini çektiğini söylemek isteriz. Özbekistan Hava Yolları müşterilerinin daha kaliteli ve sorunsuz bir hizmet alması için kendi bünyesinde bulunan çağrı merkezi ile günün her saatinde hava taşımacılığı ve firma ile ilgili bilgi almak isteyenler 0850 333 0 848 numaralı telefon aramalarını istemektedir. Her türlü sorunuzu yöneltebileceğiniz bu numara ile Özbekistan Hava Yolları hakkında da bilgi ve uçak biletleri rezervasyonu, iptali gibi uygulamaları da gerçekleştirebilirsiniz.
 • E - BÜLTEN
  En iyi seyahat fırsatları ve kampanyalar için üye olun
  Adınız:
  E - Mail:
 • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  Çağrı Merkezi
  0850 333 0 848
  Özbekistan Hava Yolları Rezervasyonu ve Uçak Bileti Satışı İçin Bizlere Ulaşınız.
Özbeksitan Hava Yolları Uçak Biletlerini Yetkili Resmi Satışını Yapmaktayız. Sizlere En uygun Taşlkent Semerkand ve Nukus Uçak bileti sunmaktayız.